Kalėdinis projektas ATVERK AKIS

Grįžti atgal
Kviečiame įsigyti gražiausią metų knygą "Sparnuotosios raidės" reginčiųjų ir Brailio raštu ir prsidėti prie projekto ATVERK AKIS, skirto regos negalią turinčių vaikų svajonių įgyvendinimui. 20 eurų nuo knygos kainos skiriama vaikų svajonių įgyvendinimui.

Apie vaikų svajones, norus ir projektą galite sužinoti čia.

Vaikai, turintys regėjimo NE-GALIĄ, MATO - tik KITAIP. Jie mato lytėdami, girdėdami, uosdami, ragaudami ir jausdami... Neregiams vaikams yra sudėtinga prisitaikyti prie reginčiųjų sukurto pasaulio. Bet jie nori jaustis tokie kaip ir jų regintys draugai. Įvairios priemonės ar dėmesys praskaidrintų jų gyvenimą ir leistų suprasti, kad mums svarbi jų ateitis. Mūsų palaikymas neregiams ir silpnaregiams vaikams bei tėvams suteiktų stiprybės ir pasitikėjimo judėti į priekį, padėtų ugdyti jų gabumus ir leistų džiaugtis vaikyste.

Keletas jų...

Reinoldas (11 metų) labai norėtų turėti vibruojančius akinius, nes jam nelabai patinka naudotis baltąja lazdele. Jis tiki, kad tokie akiniai padės apsisaugoti nuo kliūčių, kurios tyko kiekviename žingsnyje. Reinoldui regėjimą atėmė onkologinė liga. Neregiu tapo po auglio šalinimo operacijos, kadangi su augliu teko šalinti ir visus regos nervus.

Dominykas (11 metų): norėčiau dovanų gauti sėdmaišį. Jį padovanočiau mokyklai, nors žinau, kad dovanų negalima dovanoti. Norėčiau klasėje turėti poilsio kampelį (turiu CP ir regėjimo sutrikimą), kur būtų galima pailsėti, nes mokykloje praleidžiu visą dieną. Šiuo metu klasėje sėdime tik suoluose — norėtųsi patogiau. Sėdmaišis būtų naudingas ne tik man, bet ir draugams.

Hermis (15 metų), nors ir turi negalią, jis  trykšta gyvenimo džiaugsmu, nepaprastai mėgsta bendrauti ir yra labai žingeidus berniukas. Jis mokosi 8 klasėje, lanko Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą, groja fortepijonu ir… yra pametęs galvą dėl programavimo. Be to, jam labai patinka ekstremalūs pojūčiai, visa, kas nauja, dar nepatirta… Dabar jo didžiulė svajonė — šuolis parašiutu. Tai būtų nepamirštama dovana, kurios jaudinanti patirtis ir geros emocijos išliktų visam jo gyvenimui.  
Kalėdinis projektas ATVERK AKIS Kalėdinis projektas ATVERK AKIS
Svetainių kūrimas