Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA!

Grįžti atgal
Gegužės mėnesį įsibėgėjo projektas „Puodeliaukime su Nomeda“, kurio metu mažų miestelių ir kaimelių bendruomenės nariai turi galimybę susipažinti su žymia menininke Nomeda Marčėnaite ir išmokti puodelių dekoravimo meno.

Kūrybinių užsiėmimų metų bendruomenių nariai kartu su Nomeda Marčėnaite bendrauja, dekoruoja, piešia puodelius, išlaisvindami vaizduotę ir meninius gabumus. Projekto dalyviai taip pat susipažįsta su Brailio raštu bei iškiliaja spauda. Dalyviai, palaikydami leidinių reginčiųjų ir Brailio raštu iniciatyvą, savo puodelius papuošė savo vardo pirmąja raide, parašyta Brailio raštu.

Dekoruoti puodeliai – dovana dalyviams, kuri ilgai galėtų priminti jaukų ir šiltą vakarą, praleistą kartu su menininke ir bendruomenės nariais.

Kūrybines dirbtuves ir jų rezultatus Nomeda įamžina fotografijose, kurios vasaros metu bus pristatytos bendruomenei. Gražiausias nuotraukas planuojama pateikti iškiliuoju būdu, jog tai būtų suprantama bendruomenės neregių.

Projektas yra ypač svarbus ir aktualus mažų miestelių gyventojams, kur kultūrinis gyvenimas nėra toks intensyvus kaip didmiesčiuose. Ši programa skatina narių saviraišką, kūrybiškumą ir turiningo laisvalaikio leidimą. Šiame projekte gali dalyvauti visi bendruomenės nariai, nėra atsižvelgiama į jų amžių, socialinę ar finansinę padėtį, todėl puodeliavimo užsiėmimai visiems nemokami.

Projektas “Puodeliaukime su Nomeda” vyksta penkiuose Lietuvos miesteliuose ir kaimuose: Pilies k., Eičiai (Tauragės raj.), Šakiai, Jonava ir Saldutiškis (Utenos raj.).

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA! Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA! Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA! Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA! Prasidėjo projektas PUODELIAUKIME SU NOMEDA!

Svetainių kūrimas