Nacionalinis lygybės ir įvairovės apdovanojimas Eglei Jokužytei

Grįžti atgal
2016-04-18/ Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje buvo įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai asmenims ir organizacijoms, prisidėjusioms prie žmogaus teisių gynimo 2015 m. Lietuvoje. Metų proveržio nominacijoje už regos negalią turinčių ir matančių žmonių suartinimą jaučiant knygas buvo apdovanota Eglė Jokužytė, „Verslas ar Menas“ vadovė.

„Proveržiui padaryti nepakaktų vieno žmogaus, kaip ir lašelio neužtektų palaistyti sėklai, iš kurios išaugtų dailus medis. Šis apdovanojimas suteikė man galimybę pasakyti didelį AČIŪ draugams, pažįstamiems, kolegoms ir partneriams, kurie prisideda ir palaiko šią iniciatyvą.“ – teigė leidėja ir socialinių projektų iniciatorė Eglė Jokužytė.

Apdovanojimą įteikė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos sportininkė, LTOK prezidentė. Metų proveržio apdovanojimas skiriamas už plačiai nuskambėjusį ir prie įvairovės ir lygybės skatinimo visuomenėje prisidėjusį poelgį, darbą, iniciatyvą ar kūrinį.

Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus trečius metus iš eilės rengia Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu.

Foto Dovydo Lopetaičio (Vilnius LifeStyle)

 

Nacionalinis lygybės ir įvairovės apdovanojimas Eglei Jokužytei Nacionalinis lygybės ir įvairovės apdovanojimas Eglei Jokužytei Nacionalinis lygybės ir įvairovės apdovanojimas Eglei Jokužytei

Svetainių kūrimas