Verslui

Grįžti atgal
Socialinis verslas „Verslas ar menas“ kviečia socialiai atsakingas organizacijas, kultūros sektorius bei verslus bendradarbiauti  įgyvendinant projektus kurie prisideda prie žmonių su regos negalia integracijos visuomenėje.

Jei ieškote ilgalaikių socialinių partnerių, mes jums galime pasiūlyti įvairius sprendimo būdus, idėjas, socialinius projektus, kurie padeda efektyviau spręsti regos ir kitas negalias turinčių žmonių socialines problemas ir prisideda prie teigiamų socialinių pokyčių visuomenėje.
 
  • Siūlome verslo dovanas su socialine žinute! Kvapai namams ir automobiliui, sukurti neregių gali būti jūsų verslo dovana su istorija ir socialine žinute. Prisidedate prie socialinės iniciatyvos „Padovanok knygą neregiui“.
  • Gaminame informacinius stendus, lenteles, leidinius ir kitus gaminius, kuriuose tekstas perteiktas reginčiųjų ir Brailio raštu, o vaizdinė medžiaga – papildyta taktiliniu būdu.
  • Organizuojame renginius įmonėms, komandoms ir šeimoms – tai neįprasta galimybė įsilieti ir pažinti neregių pasaulį, kuris regintiems žmonėms atrodo mistiškas ir apgaubtas paslaptimis. Kitoks komandos formavimas, kūrybinės dirbtuvės ir net  šventė padeda sukurti ar pamąstyti apie  vertybes, teigiamą kultūrą, padidinti bendradarbiavimą ir pagerinti komandos veiklą.  
  • Turizmo sektoriui padedame kurti vientisą universalaus dizaino turizmo ženklinimo sistemą. Mūsų tikslas yra palengvinti žmonėms su regos negalia lankytinų objektų pažinimo galimybes, sukurti lygiavertį kultūros aplinką visiems ir užtikrinti, kad žmonės turintys regos sutrikimų galėtų pilnavertiškai mėgautis kultūros ir meno patirtimi.
  • Teikiame konsultacijas muziejams ir kitoms kultūros įstaigoms, kurios siekia didinti paslaugų ir turinio prieinamumą žmonėms su regos negalia. 

Svetainių kūrimas