Konkursai

Grįžti atgal
Šiuo metu konkursai nevyksta

KONKURSAI MOKINIAMS


2020 m. Knygos "Neringa ir Naglis" iliustracijų kurimo konkursas, skirtas regos negalią turintiems vaikams. Rezultatas: konkurso metu buvo atrinktas naujos knygos iliustruotojas Reinoldas Kelpša 15 m.   

2019 m. Konkursas "Sukurk atviruką neregiui draugui". Rezultatas - išleistas penkių atvirukų rinkinys su vaikų piešiniais, kurie perteikti taktiliniu būdu, kad juos galėtų "pamatyti" ir  neregiai. Konkursas vyko Nidoje 2019 m.

2018 m. Projektas "Sveikos gyvensenos abėcėlė", konkurso metu vaikai rašė istorijas, kurių herojus Marsietis. Rezultatas; išleista knyga "Marsiečio abėcėlė" su vaikų sukurtomis istorijomis, autorė Eglė Jokužytė, iliustruotojas Vilmas Narečionis.

2017 m. Nacionalinis pasakų rašymo konkursas "Matau pasaulį užmerktomis akimis".  Rezultatas: išleista knyga "Užsimerk" pritaikyta ir neregiams su vaikų pasakomis, iliusruotoja Nomeda Marčėnaitė.

2012 m. 2014 m. 2015 m.  Projektas  "Aš regiu širdimi", konkursas "Iliustracijų kurimo konkursas ". Rezultatai: 2012, 2015 ir 2016 m. išleisti  kalendoriai reginčiųjų ir Brailio raštu su vaikų sukurtais piešiniais, kurie atspausdinti taktiliniu būdu. Projekte dalyvavo vaikai iš visos LIetuvos ir regos negalią turintys vaikai bei socialiai pažeisti vaikai iš globos namų.

 

Svetainių kūrimas