DIEVO VAIKŲ PLANETA

Grįžti atgal
NAUJIENA!
„DIEVO VAIKŲ PLANETA“, autorius kun. Algirdas Toliatas, iliustruotoja Kristina Norvilaitė

Įsigydami šią knygą Jus prisidedate prie knygos neregiams leidybos ir "PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI" iniciatyvos: 
http://taskoistorija.lt/produktas/100-knygu-vaikams-su-regos-negalia/

Dievas vaikams sukūrė planetą ir norėjo, kad ji būtų pilna džiaugsmo bei gerumo. Nepagailėjo įvairiausių dovanų, jos pradžioje vaikus džiugino, bet vėliau viskas pasikeitė. Vaikai tapo pikti, nelaimingi ir gyvendami chaose sugriovė planetą, kurioje nebebuvo vietos net Kūrėjui. Vieną dieną vaikai sutiko berniuką Jėzų. Jis savo pavyzdžiu atvėrė planetos gyventojams akis ir atskleidė dieviškų supergalių ir palaiminimų paslaptį.

Knygoje interaktyvios užduotys paskatins vaikus pamąstyti apie šalia esančius ir kurti gražesnius santykius, o liečiamas atvirukas atspausdintas ir Brailio raštu padės akimis nematomus dalykus pajausti kitaip.
Linkime, kad ši knygelė pripildytų vaikų širdis Dievo dovanomis ir leistų patirti jausmą, kurį sunku pamatyti akimis.
 

Grožinė knyga vaikams 6-12 m.

Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę. Ši knyga padės vaikams suprasti vieniems kitus ir mokys kurti draugiškus santykius. Istorija ne tik paskatins pamąstyti apie šalia esančius, bet ir suteiks progą visai šeimai pasikalbėti apie dvasines vertybes.

Prekės ženklas „Taško istorija“ reiškia, kad dalis lėšų skiriama regos negalią turinčių žmonių atskirčiai mažinti. Įsigydami mūsų knygas prisidedate prie neregiams dovanojamų knygų.

DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA DIEVO VAIKŲ PLANETA

Svetainių kūrimas