Paslaugos verslui

Grįžti atgal
Ieškote prasmingų verslo dovanų? Siūlome kvapus namams ir automobiliui, kuriuos sukūrė neregių jaunimas socialiniame projekte „Neregimas kvapų pasaulis“. Įsigydami šiuos kvapus parodysite dėmesį neįgaliųjų bendruomenei ir prisidėsite prie knygų Brailio raštu leidybos bei dovanojamų knygų neregiams ir silpnaregiams.

Ieškote ilgalaikių socialinių partnerių? Siūlome įvairius sprendimo būdus, idėjas, socialinius projektus, kurie padeda efektyviau spręsti regos ir kitas negalias turinčių žmonių socialines problemas ir prisideda prie teigiamų socialinių pokyčių visuomenėje.

Įgyvendinate verslo socialinės atsakomybės komunikacijos strategiją? Siūlome socialinės komunikacijos partnerystę, kuri prisidėtų prie Jūsų socialinės atsakomybės vystymosi bei komunikacijos ir socialinės rinkodaros įgyvendinimo.

Nusprendėte gerus darbus daryti tyliai ir norite skirti paramą? Jeigu matote, kad mūsų veikla naudinga ir prasminga, kviečiame prisidėti prie socialinių projektų, knygų Brailio raštu leidybos bei prie neregių raštingumo gerinimo ir knygų neregiams prieinamumo problemos sprendimo.

„Socialinis verslas – tai tarsi injekcija įvairiems sektoriams, kuri padeda keisti jų požiūrį į socialinius aspektus ir pažadina norą kurti šviesesnę ateitį.“
                                                                               Socialinio verslo „Verslas ar menas“ steigėja Eglė Jokužytė

Svetainių kūrimas