Leonardo da Vinci pasakos "Sparnuotosios raidės" reginčiųjų raštu

Grįžti atgal
Knygelėje „Sparnuotosios raidės“ sudėtos daugiau nei prieš 500 metų žymiojo Italijos Renesanso veikėjo Leonardo da Vinci sukurtos keturios pasakos, kurių pagrindiniai veikėjai yra paukščiai. 

Šią knygelę gali skaityti tik regintieji vaikai. Tačiau pirmoji jos versija išleista ir reginčiųjų, ir Brailio raštu, o iliustracijos papildytos iškiliosiomis, kad lytėdami jas galėtų suprasti ir neregiai. Kultūros ministerijos, Lietuvos dailininkų sąjungos ir Vilniaus dailės akademijos rengiamame Knygos meno konkurse knyga „Sparnuotosios raidės“ pripažinta gražiausia 2015 metais Lietuvoje išleista knyga, o ją iliustravęs dailininkas Vilmas Narečionis pelnė pagrindinę Metų premiją.
 
Leidykla VERSLAS AR MENAS siekia, kad neregiai ir silpnaregiai vaikai galėtų skaityti tas pačias knygas kaip ir regintieji. Įsigydami šią knygelę paremsite knygų, skirtų regintiems ir neregintiems vaikams, leidybą.
Leonardo da Vinci pasakos "Sparnuotosios raidės" reginčiųjų raštu Leonardo da Vinci pasakos "Sparnuotosios raidės" reginčiųjų raštu
Svetainių kūrimas