Automobilio kvapas MEILĖ

Grįžti atgal
12.10€    9.90€

Kvapą „„Meilė“ sukūrė regėjimo negalią turinti mergaitė – Saulė Aušrinė Kuprytė (14 m.), dalyvavusi projekte „„Neregimas kvapų pasaulis“. 
Pagrindinės kvapų „Meilė“ natos – obuolys, juodasis serbentas, mėlynoji slyva, bambukas ir gvazdikėlis – pripildys jūsų automobilį jaukumo ir šilumos.
Kvapą skleis  apvalios formos įkvėpintas pakabukas su virvute. Pakuotė yra atspausdinta ir Brailio raštu, o jos nugarėlėje – aprašymas apie socialinę iniciatyvą ir Brailio rašto abėcėlė, kuri padės pažinti neregių raštą.

Įsigydami šiuos kvapus prisidedate prie knygų Brailio raštu leidybos ir prie  “Padovanok knygą neregiui” iniciatyvos.

Keturis kvapus  Žemė, Meilė, Muzika ir Vanduo sukūrė regos negalią turintys vaikai ir jaunuoliai dalyvaudami projekte „Neregimas kvapų pasaulis“. Tai – socialinio verslo „Verslas ar menas“ inicijuotas projektas, kuriame keturi neregiai kartu su kvapų kūrėju Aisčiu Mickevičiumi kūrybinėse „FUMparFUM“ dirbtuvėse sukūrė kvapus. Šie  kvapai sukurti pagal vaikų  pasakas iš knygos „Užsimerk“, kurią iliustravo menininkė Nomeda Marčėnaitė. Knyga yra išleista reginčiųjų ir Brailio raštu, regimomis ir liečiamomis iliustracijomis ir kvepiančiomis pasakomis. Vaikai gali paliesti, paskaityti ir užuosti pasakas, o neregiai gali šią knygą skaityti  kartu su savo šeimos nariais. Su šiais aromatais yra  sukurti kvapai namams ir automobiliui, kuriuos įsigiję žmonės prisideda prie leidžiamų ir dovanojamų knygų neregiams.

 
Automobilio kvapas MEILĖ
Svetainių kūrimas