KVAPAS "Žemė"

Grįžti atgal
KVAPAI NAMAMS
Pažinkite neregimą pasaulį
 
Nors pasaulio grožį dažniausiai matome akimis, tačiau pabandykite įsivaizduoti, kad niekada nesate regėję jūros, saulės, pievos – visko, ką galima pasaulyje pamatyti gražiausio...
 
Kvapą namams „Žemė” sukūrė neregys berniukas, dalyvavęs projekte „Neregimas kvapų pasaulis“. Kvapas „Žemė”, sukurtas pagal pasaką iš knygos „Užsimerk“, kuri skirta regintiems ir neregiams vaikams. Šios knygos pasakų autoriai – regintys vaikai, dalyvavę nacionaliniame konkurse. Keturios šios knygos pasakos turi ir savo kvapus, kuriuos sukūrė neregiai.
 
Pasaką, kuriai skirtas šis kvapas ir informaciją apie interaktyvią knygą, skaitomą skirtingais pojūčiais – rega, lytėjimu, klausa ir uosle, rasite pakuotės viduje.
 
Šia socialine iniciatyva padedame atskleisti neregių vaikų ir jaunimo kūrybinius gabumus, skatiname žmones prisidėti prie neregių ir reginčiųjų vaikų knygų skaitymo džiaugsmo. Kiekvienas įsigijęs neregių vaikų sukurtą kvapą prisidės prie neregiams dovanojamų knygų ir šių žmonių kultūrinės atskirties mažinimo.
 
Kvapo „Žemė“ autorius – Hermis Kasperavičius (16 m.)
 
Pagrindinės kvapų natos: bambukas, lauro lapas, levanda, pačiulis, ozonas. Komplektacija: stiklo buteliukas ir lazdelės, per kurias skleidžiasi kvapas. Apsukus lazdeles, kvapas skleidžiasi intensyviau.
Ingredients: fragrance, alcohol base, emulsion base.
80 ml. Serijos Nr. H001 Galiojimo data: 2020 12 01
 
Įspėjimas: Degus skystis! Kvapas skirtas patalpoms kvėpinti, odai gali sukelti alergines reakcijas. Saugoti nuo vaikų. Vengti kontakto su akimis, oda ir drabužiais.
 
©VšĮ „Verslas ar menas“
Produktas apsaugotas patentu LT/EU
Taško istorija/Dot story
www.taskoistorija.lt/www.dotstory.eu
KVAPAS "Žemė" KVAPAS "Žemė" KVAPAS "Žemė" KVAPAS "Žemė" KVAPAS "Žemė"
Svetainių kūrimas