UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga

Grįžti atgal
„UŽSIMERK“ vaikų pasakos
dailininkė Nomeda Marčėnaitė

„Užsimerk“ 
– regintiesiems padės pažvelgti į pasaulį neregio akimis, o negalintiems matyti vaikučiams bus puiki galimybė skaityti drauge su visais, nes knygelė išleista ir Brailio, ir reginčiųjų raštu. Nomedos Marčėnaitės iliustracijos – regimos ir reljefinės, suvokiamos lytėjimo būdu. Kai kurios pasakos turi net savo kvapus.
Skaitykite, užsimerkite, lieskite, užuoskite ir keliaukite į stebuklų pasaulį.
 

Apie knygą
Tai – Lietuvos vaikų sukurtos pasakos, kurias iliustravo žymi menininkė Nomeda Marčėnaitė. Jos iliustracijos yra ir regimos, ir reljefinės – suvokiamos lytėjimo būdu. Šis pasakų rinkinys, skirtas 6-10 metų vaikams, išsiskiria ir tuo, kad kai kurios pasakos turi savo kvapus. Juos sukūrė projekte „Neregimas kvapų pasaulis“ dalyvaujantys neregintys vaikai, padedami parfumerio Aisčio Mickevičiaus.
Visos pasakos yra atspausdintos ir įprastu, ir Brailio raštu.

Knygoje pateikiamos originalios pasakos, kurios padės „kitomis akimis“ pažvelgti į supantį pasaulį ir, įsijautus į istorijų herojų gyvenimą, suprasti kitą, užjausti, padėti ir tapti geresniu žmogumi.
Knygoje „Užsimerk“ yra ir viena pasaka, užrašyta tik Brailio raštu. Šalia esanti Brailio abėcėlė padės vaikams pažinti raides ir perskaityti šią pasaką taip, kaip skaito neregiai. Knygoje esantis skirtukas, kurio vienoje pusėje ta pati pasaka yra užrašyta ir reginčiųjų raštu, leis pasitikrinti, ar vaikai perskaitė pasaką teisingai.

Jūsų vaikams su šia knyga yra sukurta nuotolinė edukacinė pamoka NEREGIMAS PASAULIS - su knyga "Užsimerk". Šią pamoką galite užsisakyti mokymo platformoje www.neregimaspasaulis.lt

„Užsimerk“ – tai vaikų pasakos iliustruotos žymios menininkės Nomedos Marčėnaitės. Lietuvos vaikai, pakviesti į aplinką pažvelgti kitaip, dalyvavo pasakų rašymo konkurse "Kaip aš matau pasaulį užmerktomis akimis". Jie sukūrė pasakas, kuriose pasaulį pamatė ne akimis ar kitais pojūčiais, o širdimi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo asociacijos (IBBY) narių komisija iš 44 mokyklų atsiųstų 150 moksleivių kūrinių išrinko šešias pasakas – jos pateko į knygą, skirtą ir matantiems, ir neregiams. Ši knygelė ypatinga ir tuo, kad pasakos turi savo kvapus. Juos sukūrė projekte „Neregimas kvapų pasaulis“ dalyvaujantys neregintys vaikai, padedami parfumerio Aisčio Mickevičiaus. „Užsimerk“ regintiesiems padės pažvelgti į pasaulį neregio akimis, o negalintiems matyti vaikučiams bus puiki galimybė skaityti drauge su visais, nes knygelė išleista ir Brailio, ir reginčiųjų raštu.

Autoriai: Ugnė Kasparaitytė, Gabija Aukštakalnytė, Melita Vanagaitė, Simonas Černiauskas, Paulius Vingilys, Justas Baranauskas.

Dailininkė Nomeda Marčėnaitė
Sudarytoja Eglė Jokužytė
 
Išleido „Verslas ar Menas“, 2018  | Socialinis verslas
Prekės ženklas © „Taško istorija“ | Knygos regintiems ir neregiams

 
UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga UŽSIMERK, vaikų pasakos / Interaktyvi knyga
Svetainių kūrimas