DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas

Grįžti atgal
NAUJIENA!
„DIEVO VAIKŲ PLANETA“, kunigas Algirdas Toliatas.

Vis suma yra skiriama naujos knygos Brailio raštu leidybai!

Dievas vaikams sukūrė planetą ir norėjo, kad ji būtų pilna džiaugsmo bei gerumo. Nepagailėjo įvairiausių dovanų, jos pradžioje vaikus džiugino, bet vėliau viskas pasikeitė. Vaikai tapo pikti, nelaimingi ir gyvendami chaose sugriovė planetą, kurioje nebebuvo vietos net Kūrėjui. Vieną dieną vaikai sutiko berniuką Jėzų. Jis savo pavyzdžiu atvėrė planetos gyventojams akis ir atskleidė dieviškų supergalių ir palaiminimų paslaptį.
Grožinė knyga vaikams 6-12 m.
Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę. Ši knyga padės vaikams suprasti vieniems kitus ir mokys kurti draugiškus santykius. Istorija ne tik paskatins pamąstyti apie šalia esančius, bet ir suteiks progą visai šeimai pasikalbėti apie dvasines vertybes. (Vaikams 6 –12 m.)
 
Apie Autorių
Kunigas ALGIRDAS TOLIATAS (g. 1978) – 2007 m. įšventintas kunigu, Lietuvos policijos kapelionas (nuo 2013 ), Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios kunigas (nuo 2017 m.).

Leidyklos „Verslas ar menas“ leidžiamos knygos sujungia neregimą ir regimą pasaulius. Jas galima skaityti pasitelkiant skirtingus pojūčius:
  • rega;
  • lytėjimu;
  • klausa;
  • ir net uosle.
Šios vaikiškos iliustruotos taktilinės knygos, papildytos Brailio raštu gali tapti jungiamąja grandimi tarp matančiųjų ir neregių, ir specialiųjų poreikių turinčių vaikų. Tai vertinga ugdomoji priemonė šeimoms, mokykloms, darželiams, bibliotekoms, ugdymo specialistams dirbantiems su  specialiųjų poreikių ir skaitymo sutrikimų turinčiais vaikais ir visiems, kurie ieško ypatingų knygų. Tad kviečiame bendradarbiauti ir padėti tiems, kam labiausiai reikia.
DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas DIEVO VAIKŲ PLANETA, kunigas Algirdas Toliatas
Svetainių kūrimas