Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga

Grįžti atgal

„Baltijos valdovė“ – tai unikali knyga, skirta visiems, pritaikyta ir regos negalią turintiems vaikams. Ši knyga yra edukacinė priemonė, supažindinanti vaikus ne tik su viena žymiausių lietuviškų legendų apie Jūratę ir Kastytį, bet ir baltų mitologijos simboliais, kurie suprantami tik lytint. Kartu tai puiki galimybė tėvams ir vaikams praleisti laiką drauge.

Sakmės tekstas pateiktas reginčiųjų ir Brailio raštu. Todėl šią knygą skaityti gali visi vaikai: regintys ir neregiai.

Tai galimybė ugdyti vaikų socialines vertybes ir požiūrį į neįgaliuosius, o regos negalią turintiems vaikams - skaityti tas pačias knygas kaip ir regintieji.

Jūs taip pat galite padovanoti šią knygą regos negalią turinčiam vaikui. Daugiau informacijos: https://taskoistorija.lt/produktas/100-knygu-vaikams-su-regos-negalia/

Įsigydami šią knygą, prisidėsite prie socialinės atskirties Lietuvoje mažinimo ir naujų knygų reginčiųjų ir Brailio raštu leidybos.
 
Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga Sakmė "Baltijos valdovė" / Interaktyvi knyga
Svetainių kūrimas