Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“

Grįžti atgal
/2014-12-03/

Gruodžio 3 dieną, 18:30 val. restorane - teatre vaikams „KUKU MUKU“ (Vokiečių g. 6, Vilnius) atidaryta vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“. Tai vaikų sukurtų atvirukų, skirtų neregiui draugui, paroda.

2014 metais vaikai iš visos Lietuvos dalyvavo kūrybiniame konkurse „Sukurk atviruką neregiui draugui“. Iš daugiau nei 100 atsiųstų darbelių buvo atrinkti 13, kurie pateko į kalendorių išleistą reginčiųjų ir Brailio raštu. Nuostabiausia yra tai, kad kurdami atvirukus, vaikai karpė, paišė, lipdė ir bandė suprasti kaip neregys draugas galėtų suvokti jų sukurtą paveikslėlį. Tai paroda, vaikams ir jų tėveliams padėsianti susimąstyti apie žmones, pasaulį matančius kitaip.

Socialiniu projektu „Aš regiu širdimi“ norima paraginti visuomenę stabtelėti ir pamėginti gyvenimą regėti ne akimis, o širdimi. Parodos metu pristatytas unikalus kalendorius, kuris išleistas reginčiųjų ir Brailio raštu bei iliustruotas parodoje pristatomų vaikų piešiniais. Kalendorius „Aš regiu širdimi“ ypatingas tuo, kad jį suvokti gali tiek matantys, tiek neregiai žmonės. Šis kalendorius - unikali galimybė neregiams turėti tokį patį kalendorių, kokį turime mes, regintieji. Jame perteikiami akliems ir silpnaregiams žmonėms skirti užrašai bei vaikų iliustracijų piešinukų kontūrai. O matantiems žmonėms - tai išskirtinė proga per lytėjimą pajausti akimis nematomą pasaulį.

Apie mus žiniasklaidoje

Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“ Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“ Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“ Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“ Vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“

Svetainių kūrimas