PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI

Grįžti atgal
PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI

Įsigydami knygą „DIEVO VAIKŲ PLANETA“ kunigas Algirdas Toliatas, Jus prisidedate prie knygos neregiams leidybos ir "PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI" iniciatyvos: http://taskoistorija.lt/produktas/100-knygu-vaikams-su-regos-negalia/

„Padovanokime knygą neregiui“ – tai iniciatyva, kuria norime suteikti lygias galimybes reginčiam ir neregiui kartu skaityti knygas ir pažinti „kitaip“ kunigo Algirdo Toliato parašytą istoriją „Dievo vaikų planeta“.
100 eurų – 2 knygos:
  • Knyga neregiui.
  • Knyga Jums.
Naujos knygos, kurią vaikai galės pamatyti, paliesti, išgirsti, užuosti, leidybai reikalinga suma 10 000 eurų. Už šią sumą sukursime ir pagaminsime skirtingais pojūčiais skaitomą knygą, kuria galės džiaugtis ir regintys, ir neregiai vaikai.
  • 100 knygų nuo Jūsų padovanosime turintiems regėjimo negalią.
  • 100 knygų iškeliaus pas Jus. Perskaitę šią knygą galėsite padovanoti mokykloms ar bibliotekoms ir pradžiuginti kitus vaikus.
Knygą planuojame išleisti 2020 m. gruodį. Knygos gimimo kelią Jūs galite sekti čia: www.taskoistorija.lt ir facebook Taskoistorija/DotStory ir Verslas ar menas

Prekės ženklas „Taško istorija“ reiškia, kad dalis lėšų skiriama regos negalią turinčių žmonių atskirčiai mažinti. Įsigydami mūsų knygas prisidedate prie neregiams dovanojamų knygų.

PADOVANOKIME KNYGĄ NEREGIUI

Svetainių kūrimas