LISPA reprezentacinis video klipas ir katalogas anglų ir rusų kalbomis (2013 m.)

Grįžti atgal
Projekto aprašymas
Bendradarbiaudama su Lietuvos grafinio dizaino asociacija (LGDA) VšĮ ,,Verslas ar Menas“ parengė Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) narius  reprezentuojantį leidinį ‒ katalogą anglų ir rusų kalbomis bei vaizdo klipą. LISPA leidinyje ir vaizdo klipe pristatomos Lietuvos spaudos bei dizaino pramonės šakose vyraujančios tendencijos.

LISPA katalogas, apjungiantis dvi kūrybines industrijas – Lietuvos spaudos pramonę ir Lietuvos grafinį dizainą ‒ supažindina su technologiniais spaudos sprendimais, inovatyviomis spaudos galimybėmis bei originaliu grafiniu turiniu. Vizualinėje dalyje pateikti lietuvių dizainerių sukurti produktai, dalyvavę įvairiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose, parodose ir pelnę apdovanojimus.
 
Projekto tikslas
LISPA reprezentaciniu leidiniu anglų ir rusų kalbomis ir vaizdo klipu siekiama pristatyti Lietuvos spaudos ir dizaino pramonių atstovus potencialiems užsienio klientams ir verslo partneriams bei sėkmingai plėtoti verslo santykius kitose šalyse.
 
Projekto tikslinė auditorija
Užsienio ir tarptautinės įmonės Lietuvoje, potencialūs Lietuvos spaudos ir dizaino pramonės įmonių užsakovai, kuriems reikalingos kokybiškos spaudos gamybos, leidybos ir dizaino paslaugos.
 
Projekto rezultatai
Reprezentacinis video klipas

Apie projektą žiniasklaidoje

LISPA reprezentacinis video klipas ir katalogas anglų ir rusų kalbomis (2013 m.)

Svetainių kūrimas