Apie mus

Grįžti atgal
VŠĮ "VERSLAS AR MENAS" - SOCIALINIS VERSLAS

MŪSŲ VIZIJA

Sukurti neregių bendruomenėje popierinių knygų skaitymo kultūrą bei suteikti galimybę pasaulio neregiams ypač vaikams skaityti tokias pačias knygas kokias skaito regintieji ir per kūrybines, edukacines, socialines veiklas padėti atsiskleisti jų gabumams bei prisidėti prie pilnaverčio gyvenimo.


MŪSŲ MISIJA
 
  • Bendradarbiaujant su įvairiomis Lietuvos ir tarptautinėmis organizacijomis vykdyti projektus, mažinančius neregių ir silpnaregių socialinę, kultūrinę atskirtį bei keisti visuomenės požiūrį į negalią turinčius žmones.​
  • Vykdant socialinio verslo veiklą, leisti knygas bei leidinius reginčiųjų ir Brailio raštu su profesionaliomis reljefinėmis iliustracijomis bei  prisidėti prie regos negalią turinčių žmonių kultūrinės ir informacinės atskirties mažinimo suartinant matančiųjų ir neregių pasaulius.

KODĖL MES TAI DAROME

Pasaulyje visuomeninė problema yra ta, kad regos negalią turintiems žmonėms, ypač vaikams, trūksta profesionaliai išleistų popierinių knygų su liečiamomis iliustracijomis. Vaikystėje yra svarbu skaityti grožinę literatūrą, o atlikti tyrimai rodo, kad Brailio rašto mokėjimas yra susijęs su tolimesniais neregio vaiko pasiekimais. Pasitelkiant inovatyvius meninius ir poligrafinius sprendimus, leidžiame skirtingais jutiminiais pojūčiais skaitomas grožines knygas, pritaikytas regintiems ir neregiams vaikams. Leisdami leidinius reginčiųjų ir Brailio raštu su reljefinėmis iliustracijomis prisidedame prie reginčių ir neregių  vaikų skaitymo džiaugsmo. 


MŪSŲ KNYGŲ POVEIKIS VAIKAMS

Leidybinių  inovacijų pagalba padedame vaikams su regos negalia skaityti tokias pačias knygas kaip regintieji ir jaustis lygiaverčiais skaitytojais. Reginčius vaikus pažindiname su neregimu pasauliu ir  Brailio raštu, o edukacinių programų dėka laviname lytėjimo pojūtį  bei ugdome augančios kartos toleranciją ir vertybes.

KAIP MES GALIME BENDRADARBIAUTI


Mūsų durys visada yra atviros įvairioms idėjoms ir naujiems sprendimams. Šiuo metu yra keturi pagrindiniai bendradarbiavimo keliai:
  • Galime pasiūlyti įsigyti knygos Leonardo da Vinci „Sparnuotosios raidės“ leidybines teises.
  • Galime padėti išleisti knygą Brailio raštu regos negalią turintiems vaikams Jūsų šalyje su Jūsų pateiktomis iliustracijomis bei tekstu.
  • Mes turime viską ko reikia spausdinant knygas reginčiųjų ir Brailio raštu su taktilinėmis iliustracijomis.
  • Mes galime padėti Jums išleisti panašius leidinius ir pristatyti juos Lietuvos ir/ar Jūsų šalies rinkai.

Kartu padėkime  neregiams vaikams patirti skaitymo džiaugsmą!
 

Svetainių kūrimas